Napište nám, zavoláme Vám pro naplánování dalších kroků!

Proč dát vaše dítě právě k nám?

Přemýšlíte o tom, kam poslat vaše děti na základní školu, a hledáte prostředí, které podpoří jejich přirozenou zvídavost a touhu učit se? Naše Základní škola Montessori Ostrava nabízí jedinečnou kombinaci prvků, které ji odlišují od tradičních školních systémů a činí z ní ideální místo pro rozvoj a vzdělání vašich dětí!

Malé třídy pro osobní přístup: u nás najdete individuální přístup díky malému počtu dětí ve třídě a přítomnosti dvou pedagogů, což umožňuje dětem rozvíjet se v klidném a podpůrném prostředí.

Kvalifikovaní Montessori pedagogové: naši učitelé jsou certifikovaní odborníci v Montessori pedagogice.

Rodinná atmosféra a individuální přístup: v naší škole panuje laskavé a rodinné prostředí, kde každé dítě je vnímáno jako osobnost s individuálními potřebami.

Bilingvní výuka: nabízíme výuku ve dvou jazycích pod vedením rodilých mluvčích

Špičkové vzdělávací prostředí: poskytujeme vzdělávání na nejvyšší úrovni, podpořené nejnovějšími učebními pomůckami a moderními technologiemi.

Moderní a kreativní prostory: naše školní prostory jsou navrženy tak, aby podporovaly kreativitu a nabízely dětem inspirativní prostředí pro jejich učení.

Rozmanité zájmové kroužky a sportovní aktivity: nabízíme širokou nabídku kroužků a vlastní tělocvičnu, což umožňuje dětem rozvíjet talent a zájmy v různých oblastech.

Začátek vzdělávání: naše vzdělávací cesta začíná již ve vlastních jeslích a mateřské škole, což zajišťuje plynulý přechod a kontinuitu ve vzdělávání. Připravujeme se také na otevření moderní střední školy – Lyceum Montessori Ostrava.

Moderní přístup a adaptabilita: naše škola nežije minulostí, ale soustředí se na budoucnost a neustále adaptuje vzdělávací metody podle nejnovějších trendů.

Závazek kvalitě: jsme školou, která stojí za kvalitou svého vzdělávání, což dokazujeme tím, že zde vzděláváme vlastní děti, i děti našich pedagogů.

Radost z učení každý den: naše škola je místem, kde děti chodí s radostí a očekáváním nových zážitků.

Přístupná pro všechny: snažíme se být dostupní pro každého, a proto v případě potřeby jsme připraveni přistoupit k úpravě školného.

Přesvědčte se na našich sociálních sítích.