V SOUVISLOSTI S MIMOŘÁDNÝM OPATŘENÍM AKTUALIZUJEME PRAVIDLA ZÁPISU K PŘIJETÍ POVINNÉ ŠKOLNÍ DOCHÁZKY 2020/2021

Zápis se uskuteční následujícím způsobem:

1. Vyplnit žádost o přijetí, kterou najdete ZDE.

2. Poslat naskenovanou žádost na email: tereza.krcikova@montessori-zs.cz, (kontakt na ředitelku školy) posléze se s Vámi spojíme a obdržíte instrukce

NEBO

3. Vyplněnou žádost s kopii rodného listu poslat doporučeně poštou na adresu:

Základní škola a mateřská škola Montessori Ostrava, Matrosovova 833/14, 709 00 Ostrava-Hulváky

nebo osobně hodit do schránky. (každopádně doporučujeme se s námi spojit, aby se žádost neztratila.)

4. Kontrola formálních náležitostí žádosti, v případě potřeby se s Vámi spojíme.

5. V mezidobí od 1.dubna 2020 do 30.dubna bude Vaše dítě na základě obdržené žádosti zapsáno.

6. Po celou dobu budeme s Vámi komunikovat, abyste měli jistotu zápisu. Rovněž budeme připraveni se s Vámi i předškoláčkem spojit formou on-line rozhovoru s vedením školy a paní učitelkou.

7. Vydání rozhodnutí o přijetí.

8. Na adresu bydliště dítěte zašleme milou pozornost a další instrukce.

9. Maximální počet dětí ve třídě je stanoven na 15.

Moc se těšíme na Vaše děti.

V případě dotazů ohledně vyplnění žádosti, prosím volejte paní ředitelku na tel. čísle: 605 266 535.